نتیجه ای یافت نشد!

شرایط و قوانین حاکم بر سرویس
کاربر گرامی؛ به موویلا خوش آمدید. ضمن سپاس از اینکه سرویس موویلا را برای تماشای آنلاین فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود انتخاب کرده اید از شما تقاضا می کنیم قبل از استفاده از سرویس های موویلا قوانین و مقررات زیر را مطالعه بفرنایید.

۱- تمامی خدمات و سرویس های موویلا که در اختیار شما قرار می گیرد طبق شرایط و مقررات زیر می باشد و شما به عنوان کاربران این سیستم ملزم به رعایت مفاد این توافقنامه هستید. تمام تلاش ما در موویلا جلب رضایت و فراهم آوردن اوقات خوش برای شما است، چنانچه تغییراتی در قوانین مندرج ایجاد شود، در صفحه قوانین و مقررات منتشر و به روز رسانی می گردد از آنجایی که این تغییرات می تواند تغییرات جزئی در برخی از قوانین تا تغییر کل محتوای توافقنامه را باشد، لازم است هر چند وقت یک بار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافق نامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید.

۲- سرویس مذکور با نام تجاری موویلا ثبت گردیده است و از حق کپی رایت برخوردار است. چنانچه در سایت های دیگر با موارد نقض حق کپی رایت موویلا مواجه شدید، لطفا آن را به سرویس پشتیبانی سایت موویلا به آدرس ایمیل support@mooviela.com اطلاع دهید.

۳- تمامی محتواهای ارائه شده در سرویس موویلا در چهارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد و اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به در هر صورت ممکن ممنوع است.
۴- موویلا یک سرویس پخش آنلاین با محوریت فیلم و سریال است. دسترسی به محتوا های سایت برای کاربران همراه اول و ایرانسل تمام بها است. کاربران سایر اپراتورها برای مشاهده فیلم و سریال نیاز به خرید اشتراک دارند. در صورت خرید اشتراک ترافیک مصرفی به صورت نیم بها محاسبه خواهد شد.

۵- ممکن است با تغییر مکان جغرافیایی کاربر به سایر کشور ها، تعداد محتواهایی که کاربران به آن ها دسترسی دارد، به علت حذف تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور ندارند، تغییر کند.

۶- استفاده از سرویس موویلا هیچگونه حقی اعم از مالکیت محتوای موجود بر روی سایت شامل فیلم ها و سریال ها و بطور کلی هر محتوای ارائه شده، فروش و انتشار یا پخش عمومی این محتوا برای کاربر ایجاد نمی کند. مسلما، دسترسی داده شده برای کاربر، صرفا جهت استفاده وی از سرویس ها و خدمات موجود در سایت می باشد و کاربر را از هیچ نظر مالک محتوای مورد نظر نمی کند و حق بازنشر آن را به وی نمی دهد.
7- داشتن تنوع محتوایی در سایت این اختیار را به کاربر میدهد که طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، فیلم یا سریال مورد نظر خود را تماشا نماید، موویلا هیچ مسئولیتی در قبال اعتبار آن ها و تاثیر احتمالی مثبت یا منفی آن ها بر مخاطب ندارد.

8- در نظر داشته باشید در هنگام کامنت گذاری برای محتواهای موجود در سایت، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است. همچنین قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو با مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه همخوانی ندارد یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است. در صورت مشاهده این موارد موویلا و مدیران آن این حق را دارند که آن را حذف کنند.

9- موویلا این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین و مقررات خود ایجاد کرده یا مانع دسترسی کاربران به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.
10- در صورت بروز شرایط ناگهانی ( مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و ...) و پیش آمد های خارج از کنترل موویلا که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این توافق نامه به حالت تعلیق در خواهد آمد.

11- این توافق نامه مشروعیت خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند. چنانچه پس از خواندن این متن همچنان شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سایت و یا توافق نامه داشتید می توانید با ما از طریق support@mooviela.com ارتباط برقرار کنید.